Семінар для бухгалтера
Семинар «Оподаткування будівельної діяльності. Форс-мажор в будівництві»

от 2400 грн.
Зарегистрироваться
ONLINE+Киев, вул.Михайлівська 1/3, Готель Казацький
Скачать программу


Вікторія Бірюченко
Бірюченко Вікторія, Семінар для бухгалтера Оподаткування будівельної діяльності. Форс-мажор в будівництві

Директор аудиторської фірми «МТД Аудит», сертифікований аудитор. Міжнародні професійні сертифікації з фінансового обліку: IAB, US СPA; фінансовий менеджмент і управлінський облік: програма Hock Training для сертифікації US СРА. Сертифікований фахівець з міжнародної фінансової звітності (Диплом АССА DipIFR (Rus).

До окончания регистрации осталось
9 дней
Зарегистрироваться

ПОЛУЧИТЬ ПРОГРАММУ НА ЭЛЕКТРОННУЮ ПОЧТУ

Семинар
Финансы и Бухгалтерия

Программа Семинара "Налогообложение строительной деятельности. Форс-мажор в строительстве"

Вплив чергового етапу податкової реформи на будівельну галузь (Законопроект № 5600), в т.ч.:

1. Відміна пільги  з ПДВ для продажів  житла (крім першої поставки) за п. 197.1.14, як діяти по незавершеним проектам тим забудовникам, хто застосовував пільгу при продажах

2. Запровадженнядля продавців нерухомості фізичних осіб ПДФО  18% від продажу за рік третього та наступних об’єктів нерухомості

3. Інші зміни в норми ПКУ  – як це може змінити розмір  ПДВ та прибутку до оподаткування будівельних компаній

Бухгалтерський облік. Податок на прибуток

1. Залучення забудовником ІСІ, керованих КУА для інвестування в будівельні проекти - вибір договірної бізнес моделі, переваги і недоліки в т.ч. з урахуванням впливу ЗУ «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки»:

- деривативи,

- облігації та інші ЦП договори,

- перепродаж майнових прав, отриманих ІСІ від забудовника,

- продаж квартир як об'єктів нерухомості із зареєстрованим на ІСІ правом власності,

- прийом забезпечувальних платежів.

Вплив операцій у рамках зазначених договірних моделей на фінансовий стан і фінансовий результат діяльності ІСІ на етапах до завершення будівельного проекту, з урахуванням вимог податкового законодавства щодо обов’язкового декларування з податку на прибуток ІСІ з 1 кварталу 2021 р.

2. Застосування методу ступеня завершеності для підрядних будівельних компаній за нормами НП(с)БО 18  або  МСФЗ 15 - чи є відмінності.

3. Для забудовників, які ведуть облік за МСФЗ або П(С)БО  - застосування спеціального стандарту «Інвестиційна нерухомість» до об'єктів незавершеного будівництва, як це впливає на фінансові результати діяльності та оподаткування за періодами.

4. Залучення позикового фінансування для споруджування об'єкта – облікові практики та вимоги облікових стандартів МСФЗ/П(с)БО:

– правило тонкої капіталізації з точки зору норм 3 розділу ПКУ,

- правила  передбачені П(с)БО /МСФЗ для  розрахунку суми відсотків до капіталізації коли залучене позикове фінансування з декількох джерел,

- позиція Верховного суду України щодо дисконтування довгострокових відсоткових позик.

5. Зміни в правилах «тонкої капіталізації» п. 140.2 ПКУ з 01.01.2021 р. з урахуванням поправок в ПКУ (ЗУ №786 і № 1117) - включення витрат по кредитах у собівартість будівництва нерухомості та коригування у зв'язку з цим для розрахунку податкового прибутку у забудовників, які залучають позики для фінансування будівництва від нерезидентів.

6. Виконання зобов'язань по гарантійній заміні або ремонту обладнання встановленого в збудованих об'єктах нерухомості – облік у власника та забудовника.

7. Участь співінвестора в девелоперському проекті забудовника через обмін негрошового інвестиційного внеску (послуги, право користування землею і т.і.) на побудовані об'єкти нерухомості, як визначити вартість і врахувати операції в бухгалтерському обліку компаніям що звітують (1) за Н(П)СБО, (2) за МСФЗ.

8. Безоплатне виконання робіт з благоустрою комунальної власності – наслідки з точки зору оподаткування цих операцій у Виконавця податком на прибуток та ПДВ.

9. Облік операцій з понесених витрат замовником будівництва на  благоустрій, виконаний після завершення будівництва.

ПДВ, плата за землю, ПДФО

1. Застосування пільги з ПДВ при постачанні об'єктів житлової нерухомості - аналіз судової і роз'яснювальної практики 2020 р.-1-2 квартал 2021 р.

2. Одночасне будівництво об'єктів нерухомості, поставки яких у майбутніх періодах обкладаються ПДВ та звільнені від ПДВ у забудовника – як визначити момент нарахування умовних податкових зобов’язань за нормою п. 198.5 ПКУ можливі підходи для розподілу вхідного ПДВ для такого нарахування при будівництві одночасно житлової та нежитлової нерухомості. 

3. Договори сервітуту, як об'єкт оподаткування ПДВ - на яку дату виникають податкові зобов'язання у землевласника який надав право на використання землі під забудову.

4. Плата за землю під збудованими об’єктами в яким момент змінюється платник земельного податку&орендної плати 

5. Альтернативні режими оподаткування ПДВ будівельних проектів – довгострокові договори або право на застосування касового методу при виконанні підрядних робіт чи варто скористатися учасникам будівельного проекту

6. Управитель багатоквартирного будинку або обслуговуючий ЖБК: - прийом платежів від власників за комунальні послуги - послуга з ПДВ чи транзит оплат постачальникам. Чи може управитель приймати кошти від власників не оподатковуючи їх ПДВ і за яких умов - погляд податківців.

7. Зміни в 4 розділі ПКУ щодо порядку оподаткування ПДФО доходів фізичних осіб від операцій з продажу (міни) нерухомості.В стоимость участия входит

У вартість семінару включено:

 • Обід в ресторані готелю;
 • Кава-брейки з дивовижною випічкою (вранці, в перервах);
 • Набір канцтоварів;
 • Можливість спілкування з лекторами та колегами.

У вартість вебінару включено:

 • Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором;
 • Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій).

ПОЛУЧИТЬ ПРОГРАММУ НА ЭЛЕКТРОННУЮ ПОЧТУ

Условия участия
 • Онлайн участие

  2400 грн.
 • Участие в зале

  3100 грн.
Групповые скидки
2 участника - скидка 5%
3 участника - скидка 10%
Регистрация участников0
Билетов Билетов Цена Скидка Всего
1 2400 грн. 0 грн. 2400 грн.
У вас есть промо-код?
0 грн.
Сумма к оплате (на 29.09.2021) 2400 грн. (2400 грн.)

По всем вопросам, связанным с участием в мероприятии, связывайтесь по телефонам или e-mail:
+38 (044) 501-28-69, +38 (067) 504-91-44, e-mail: event@hrm.ua

Рассылка анонсов

Подпишитесь на рассылку и узнавайте первым о событиях EVENT.HRM.UA