Семінар для бухгалтера
Семинар «Оподаткування будівельної діяльності. Форс-мажор в будівництві»

от 1800 грн.
Зарегистрироваться
ONLINE+Киев, вул.Михайлівська 1/3, Готель Казацький
Скачать программу


Вікторія Бірюченко
Бірюченко Вікторія, Семінар для бухгалтера Оподаткування будівельної діяльності. Форс-мажор в будівництві

Директор аудиторської фірми «МТД Аудит», сертифікований аудитор. Міжнародні професійні сертифікації з фінансового обліку: IAB, US СPA; фінансовий менеджмент і управлінський облік: програма Hock Training для сертифікації US СРА. Сертифікований фахівець з міжнародної фінансової звітності (Диплом АССА DipIFR (Rus).

До окончания регистрации осталось
2 дня
Зарегистрироваться

ПОЛУЧИТЬ ПРОГРАММУ НА ЭЛЕКТРОННУЮ ПОЧТУ

Семинар
Финансы и Бухгалтерия

Программа Семинара "Налогообложение строительной деятельности. Форс-мажор в строительстве"

Бухгалтерський облік. Податок на прибуток

1. Залучення забудовником ІСІ, керованих КУА для інвестування в будівельні проекти - вибір договірної бізнес моделі, переваги і недоліки в т.ч. з урахуванням впливу ЗУ «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки»:

- деривативи,

- облігації та інші ЦП договори,

- перепродаж майнових прав, отриманих ІСІ від забудовника,

- продаж квартир як об'єктів нерухомості із зареєстрованим на ІСІ правом власності,

- прийом забезпечувальних платежів.

Вплив операцій у рамках зазначених договірних моделей на фінансовий стан і фінансовий результат діяльності ІСІ на етапах до завершення будівельного проекту, з урахуванням вимог податкового законодавства щодо обов’язкового декларування з податку на прибуток ІСІ з 1 кварталу 2021 р.

2. Застосування методу ступеня завершеності для підрядних будівельних компаній за нормами НП(с)БО 18  або  МСФЗ 15 - чи є відмінності: як розподілити ціну підрядного договору на обов'язки до виконання для цілей визнання доходу по МСФЗ 15, як класифікувати зобов'язання за гарантіями перед замовником - дохід майбутніх періодів або гарантійний резерв. У разі, коли ціна за виставленими на Замовника актами відрізняється від суми доходу до визнання - методологія записів у бухгалтерському обліку.

3. Для забудовників, які ведуть облік за МСФЗ - застосування норм МСБО 40 «Інвестиційна нерухомість» до об'єктів незавершеного будівництва, як це впливає на фінансові результати діяльності та оподаткування за періодами.

4.Компонент фінансування в договірній ціні споруджуваного об'єкта нерухомості, якщо забудовник звітує по МСФЗ; виділення такого компоненту, визнання фінансових доходів & витрати за періодами.

6. Зміни в правилах «тонкої капіталізації» п. 140.2 ПКУ з 01.01.2021 р. з урахуванням поправок в ПКУ (ЗУ №786 і № 1117) - включення витрат по кредитах у собівартість будівництва нерухомості та коригування у зв'язку з цим для розрахунку податкового прибутку у забудовників, які залучають позики для фінансування будівництва від нерезидентів.

7. Участь співінвестора в девелоперському проекті забудовника через обмін негрошового інвестиційного внеску (послуги, право користування землею і т.п.) на побудовані об'єкти нерухомості, як визначити вартість і врахувати операції в бухгалтерському обліку компаніям що звітують (1) за Н(П)СБО, (2) за МСФЗ.

8. Участь нерезидента в корпоративних правах забудовника - наслідки перепродажу таких прав іншому нерезиденту з т. зору об'єкта оподаткування податком на прибуток. Вихід юридичної особи зі складу учасників з розрахунком негрошовими коштами.

ПДВ, ПДФО

1. Застосування пільги з ПДВ при постачанні об'єктів житлової нерухомості - аналіз судової і роз'яснювальної практики 2020 р.-1 квартал 2021 р.

2. Договори сервітуту, як об'єкт оподаткування ПДВ - на яку дату у землевласника виникають податкові зобов'язання при проведенні довгострокового девелоперського проекту з розрахунками в негрошовій формі.

3. Договори сервітуту, як об'єкт оподаткування ПДФО -  на яку дату у податкового агента виникають податкові зобов'язання  зі сплати ПДФО при довгостроковому девелоперському проекті з розрахунками в грошовій & негрошовій формі.

4. Податкові ризики по ПДВ, пов'язані з визначенням бази для ПДВ не нижче звичайної ціни: (1) при продажах забудовникам за цінами нижчими від ринкових (2) при поставках будівельних робіт за договірною ціною, нижчою від собівартості.

5. Виконання підрядником гарантійних зобов'язань по заміні або ремонту обладнання встановленого в об'єкті нерухомості - чи виникає в цьому випадку операція поставки,  як об'єкт для обкладення ПДВ.

6. Одночасне будівництво об'єктів нерухомості, поставки яких у майбутніх періодах обкладаються ПДВ та звільнені від ПДВ у забудовника – як розподіляти вхідний ПДВ у періодах будівництва, погляд податкових органів на застосування до таких ситуацій норм п. 198.5 і 199.1

7.Компенсація забудовником землекористувачу (землевласнику) орендної плати або земельного податкудо завершення будівництва та після  - чи є об’єктом оподаткування ПДВ, зміни земельного законодавства з цього питання.

8. Управитель багатоквартирного будинку або обслуговуючий ЖБК: - прийом платежів від власників за комунальні послуги - послуга з ПДВ чи транзит оплат постачальникам. Чи може управитель приймати кошти від власників не оподатковуючи їх ПДВ і за яких умов - погляд податківців.

9. Зміни до декларації з ПДВ. Нові можливості по зняттю ознаки ризикованості з платника ПДВ.В стоимость участия входит

У вартість семінару включено:

 • Обід в ресторані готелю;
 • Кава-брейки з дивовижною випічкою (вранці, в перервах);
 • Набір канцтоварів;
 • Можливість спілкування з лекторами та колегами.

У вартість вебінару включено:

 • Підключення та інтерактивна участь у вебінарі (при наявності у вас мікрофона і відео-камери можливість прямого спілкування з лектором;
 • Ексклюзивні добірки матеріалів (презентацій).

ПОЛУЧИТЬ ПРОГРАММУ НА ЭЛЕКТРОННУЮ ПОЧТУ

Условия участия
 • Онлайн участие

  1800 грн.
 • Участие в зале

  2700 грн.
Групповые скидки
2 участника - скидка 5%
3 участника - скидка 10%
Регистрация участников0
Билетов Билетов Цена Скидка Всего
1 1800 грн. 0 грн. 1800 грн.
У вас есть промо-код?
0 грн.
Сумма к оплате (на 21.06.2021) 1800 грн. (1800 грн.)

По всем вопросам, связанным с участием в мероприятии, связывайтесь по телефонам или e-mail:
+38 (044) 501-28-69, +38 (067) 504-91-44, e-mail: event@hrm.ua

Рассылка анонсов

Подпишитесь на рассылку и узнавайте первым о событиях EVENT.HRM.UA